III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4 marca 2018 r.

1. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do grona Kół Żywego Różańca.

2. Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Molli, odprawiona będzie dziś o godz. 13.15.

3. Stowarzyszenie Historyczne Polonia Restituta zaprasza na koncert poświęcony pamięci Żołnierzy Wyklętych. dziś o godz. 21.00.

4. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18.30 pierwsza część wypominek, a o godz. 19.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej.

5. Wspólnota mam zaprasza na Mszę św. w środę, 7 marca o godz. 10.00.

6. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek o godz. 17.30 dla dzieci oraz o godz. 19.30 dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.00.

7. Towarzystwo Bł. Władysława zaprasza w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji.

8. Spotkanie Misji Świętej Teresy odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30. Członkowie Misji otaczają adopcją duchową kapłanów i kleryków. Zapraszamy osoby które chciałyby przyłączyć się do jej grona.

9. Małżeństwa, które pragną przeżywać swoje powołanie małżeńskie i rodzinne jako wspólną drogę do świętości oraz pogłębiać swoją formację duchową zapraszamy na spotkanie informacyjne o małżeńskich spotkaniach Domowego Kościoła. Odbędzie się ono w przyszłą niedzielę, 11 marca, po Mszy Świętej o godz. 10.30 w Parafialnym Miejscu Spotkań „Nazaret” w budynku parafialnym B.

10. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium Świętej Rodziny w Górce Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej w sobotę 17 marca. Informacje na plakatach i stronie internetowej parafii. Zapisy u ks. Daniela.

11. Dokonując rozliczenia podatku za rok ubiegły możemy pomóc najuboższym rodzinom w parafii przeznaczając 1% podatku na cele działalności Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem Parafialnego Zespołu Caritas.

12. Na stoliku pod chórem można się zaopatrzyć w świece i paschały Caritas, z których dochód przeznaczony jest na pomoc najuboższym.

13. W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę darów. Wychodząc z kościoła po Mszy św. weź kartkę, na której napisane jest to, co najbardziej potrzebne. Swój dar można przynieść do kiosku parafialnego lub do Caritas podczas dyżurów we wtorki w godz. 17.00-19.00.

14. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 marca 2018 r.

Dodatkowe informacje