TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 lipca 2018 r.

1. W związku z okresem letnim od 1 lipca do 31 sierpnia w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 7.30, natomiast w niedziele o godz. 13.15. Pozostałe Msze św. są bez zmian. Sakrament Chrztu jest udzielany podczas Mszy św. o godz. 12.00.

2. W lipcu i sierpniu kancelaria jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od 9.00 do 10.00 i od 16.30 do 17.45.

3. Msza św. w intencji matek pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli, odprawiona będzie dziś o godz. 12.00.

4. W poniedziałek o godz. 18.30 modlitwa wypominkowa, a godz. 19.00 Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30.

6. Towarzystwo Bł. Władysława zaprasza w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji.

7. 23 września o godz. 12.00 będzie celebrowana Msza św. w intencji małżeństw obchodzących w tym roku okrągłe rocznice zawarcia związku małżeńskiego. Małżeństwa, także z innych parafii, które pragną uczestniczyć w tej podniosłej uroczystości, proszone są o zgłaszanie się w zakrystii.

8. Academia Iuris w lipcu i sierpniu udziela bezpłatnych porad prawnych we wtorki w godz. 18.30 do 20.30.

9. Wybierającym się na wakacje życzymy dobrego wypoczynku. Przypominamy jednocześnie, by nie zaniedbywać w tym czasie praktyk religijnych. Udając się na Mszę św. pamiętajmy o odpowiednim skromnym stroju szanując w ten sposób święte miejsce i uczucia religijne bliźniego.

10. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie polecając ich opiece Patrona parafii, a wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 lipca 2018 r.

Dodatkowe informacje