DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 czerwca 2018 r.

1. Towarzystwo bł. Władysława zaprasza dziś o godz. 9.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w dziś po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Dziś po Mszy o godz. 18.00 grupa Odnowy w Duchu Świętym „Winnica Pana” zaprasza na wieczór uwielbienia pt. „Bóg jest Miłością”.

4. Wspólnota Akademicka zaprasza studentów na Mszę Świętą w ich intencji z prośbą o umocnienie Darami Ducha Świętego i Boże prowadzenie na czas sesji egzaminacyjnej w poniedziałek, 11 czerwca o godz. 19.00.

5. Wspólnota mam zaprasza na pielgrzymkę mam z dziećmi do Góry Kalwarii w środę, 13 czerwca.

Program:

9.00 – Spotkanie modlitewne w naszym kościele;
9.10 – Wyjazd;
10.00 – Msza św. w Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii
Po Mszy św. zwiedzanie muzeum św. Stanisława Papczyńskiego; ***Piknik w ogrodach parafialnych;
13.00 – Modlitwa w kaplicy św. Antoniego;
Ok. 13.15 – Powrót do Warszawy.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do kiosku parafialnego. 

6. W sobotę 16 czerwca o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku formacyjnego lektorów, ministrantów i bielanek.

7. W sobotę 16 czerwca, jak w każdą III sobotę miesiąca, Msza św. połączona z nabożeństwem do św. Rity o godz. 18.00. Intencje i ofiary można składać w zakrystii lub do puszki przy figurze św. Rity. Zachęcamy do przyniesienia na nabożeństwo czerwonych róż.

8. Z racji zbliżających się wyjazdów wakacyjnych w niedziele 17 i 24 czerwca po wszystkich Mszach św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów.

9. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w tygodniu o godz. 18.30, a w soboty i niedziele o godz. 17.30.

10. Konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w lipcu odbędzie się w sobotę 30 czerwca o godz. 19.00.

11. Zapraszamy gorąco do codziennej, choćby krótkiej, adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu, która odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.45.

12. Planując wakacje zapraszamy na tegoroczną X Pielgrzymkę Motocyklową „Od Krzyża Bałtyku do Krzyża Tatr” w terminie od 12 do 18 sierpnia. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Andrzejem. Zapisy do 10 lipca.

13. W przyszłą niedzielę Księgarnia na Miodowej organizuje w naszym kościele kiermasz książki katolickiej.

14. W kiosku parafialnym są wejściówki do Multikina Ursynów na film „Bóg nie umarł (3) Światła w ciemności”.

15. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 10 czerwca 2018 r.

Dodatkowe informacje