CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 22 kwietnia 2018 r.

1. Dziś, w czwartą Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, obchodzimy 55. Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.

2. Jutro przypada Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski.

3. W tym dniu obchodzi imieniny ks. Wojciech. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona o godz. 18.00. Księdzu Wojtkowi składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe, a także żegnamy z żalem w związku z powrotem do jego macierzystej Diecezji Warmińskiej i dziękujemy za gorliwą posługę duszpasterską w naszej parafii.

4. Grupa modlitewna Odnowy w Duchu Świętym Winnica Pana zaprasza do korzystania z posługi modlitwą wstawienniczą – najbliższy termin to ŚRODA 28 KWIETNIA, godz. 20.00, sala EMAUS.

5. W najbliższą sobotę, 28 kwietnia, przypada liturgiczne wspomnienie św. Joanny Beretty Molli.

6. Konferencja dla rodziców i rodziców chrzestnych dzieci, które mają być ochrzczone w maju odbędzie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 19.00.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.45. Zachęcamy do codziennej, choćby krótkiej, adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

8. Są wolne intencje mszalne. Jest także możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej.

9. Zapraszamy do lektury pisma parafialnego BRAT. Dziękujemy Czytelnikom za modlitewne i finansowe wspieranie wydawania naszego wspólnego parafialnego pisma.

10. Parafialny Zespół Caritas przyjmuje zgłoszenia dzieci na kolonie letnie w ośrodkach kolonijnych Caritas w górach i nad morzem. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń Caritas.

11. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka na Warszawskie Seminarium Duchowne.

12. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 15 kwietnia 2018 r.

Dodatkowe informacje