NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 8 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy parafian do uczestniczenia w Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Po Mszach św. odbywa się zbiórka na Caritas.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do grona Kół Żywego Różańca.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się koncert organowy w wykonaniu Pawła Wróbla. W programie chorały E-dur, h-moll i a-moll Césara Francka.

4. Jutro wypominki o godz. 18.30. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 z okazji Uroczystości Zwiastowania Pańskiego odbędzie się przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w niedzielę 15 kwietnia na Mszę św. o godz. 9-tej, a po Mszy św. - na Wielkanocne spotkanie w sali Św. Barbary.

6. Msza św. dla dzieci komunijnych i ich rodziców zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 20.00 w kościele.

7. Serdecznie zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 16.30 na koncert z cyklu „Koncertów na Ursynowie” pod tytułem „Bach – Kilar – mistrzowie muzycznych krajobrazów” w ramach którego wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Jana Lewtaka.

8. Stowarzyszenie Historyczne „Polonia Restituta” zaprasza na spotkanie na temat „Zbrodni katyńskiej” w niedzielę 15 kwietnia o godz. 19.00 w Sali Nr 1 budynku parafialnego „B”. Gościem spotkania będzie poseł na Sejm RP Pan Andrzej Melak,

9. Są wolne intencje mszalne. Można także zamawiać Msze św. gregoriańskie w intencji zmarłych. Msza św. może być pięknym darem z okazji wydarzeń rodzinnych, a także dziękczynieniem za otrzymane łaski.

10. Organizowana jest pielgrzymka do Libanu „Śladami św. Charbela” w dniach od 8 do 16 czerwca br. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy odprawiając pogrzeb katolicki śp. Edwarda Powała.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. A światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

12. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.  


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 8 kwietnia 2018 r.

Dodatkowe informacje