NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 1 kwietnia 2018 r.

1. Od Wigilii Paschalnej cały Kościół raduje się ze Zmartwychwstania Pańskiego. Procesją rezurekcyjną oznajmiliśmy tę prawdę całemu światu. Ostatnie słowo należy do Chrystusa, który zwyciężył śmierć, szatana i grzech. Niech wielkanocne wydarzenia uczynią nas świadkami Zmartwychwstałego Chrystusa.

2. W poczuciu wdzięczności chcemy skierować słowa podziękowania do wszystkich tych, którzy przyczynili się aby liturgia w czasie tych świętych dni miała godną oprawę.

3. Jutro drugi dzień świąt. Msze św. będą celebrowane według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę w Poniedziałek Wielkanocny przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

4. Msza św. w poniedziałek o godz. 18.00 odprawiona zostanie w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. Zapraszamy parafian do uczestniczenia w Koronce do Bożego Miłosierdzia codziennie o godz. 15.00 - do soboty przed Niedzielą Miłosierdzia.

6. Wspólnota Mam zaprasza na Mszę św. w środę 4 kwietnia o godz. 10.00.

7. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w I piątek od godz. 17.30. Taca w tym dniu przeznaczona jest na dofinansowanie obiadów dla dzieci z rodzin potrzebujących.

8. Fundacja Kultury Scenemus i Urząd Dzielnicy Ursynów zapraszają na koncert Wielkanocny w sobotę 7 kwietnia o godz. 19.00. W programie „Stabat Mater” G.B. Pergolesiego i „Gloria” Antonio Vivaldiego.

9. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do grona Kół Żywego Różańca.

10. Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli, odprawiona będzie w przyszłą niedzielę o godz. 13.15.

11. Zapraszamy do lektury pisma parafialnego BRAT. Dziękujemy Czytelnikom za modlitewne i finansowe wspieranie wydawania naszego wspólnego parafialnego pisma.

12. Są jeszcze miejsca na parafialną pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach w sobotę 7 kwietnia. Szczegółowe informacje na plakatach.

13. Organizowana jest pielgrzymka do Libanu „Śladami św. Charbela” w dniach od 8 do 16 czerwca br. Informacje u ks. Proboszcza.

14. W radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzymy naszym parafianom, gościom i przyjaciołom naszego kościoła obfitości łask paschalnych, głębokiej wiary, trwania we wzajemnej miłości, a także błogosławionej nadziei na nasze zwycięstwo, abyśmy się stawali lepszymi ludźmi na każdy dzień.  


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 kwietnia 2018 r.

Dodatkowe informacje