PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2018 r. –

1. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy również na spotkanie wszystkich tych, którzy chcieliby włączyć się do grona Kół Żywego Różańca.

2. Msza św. w intencji rodzin pragnących i oczekujących potomstwa, podczas której będziemy upraszać potrzebne łaski dla wszystkich rodzin z naszej parafii za wstawiennictwem św. Joanny Molli, odprawiona będzie dziś o godz. 13.15.

3. Jutro pierwsza część wypominek o godz. 18.30. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej o godz. 19.00.

4. Ruch Mężczyzn św. Józefa zaprasza mężczyzn na spotkanie w najbliższy poniedziałek 5 lutego o godz. 20.00 do sali św. Barbary w dzwonnicy.

5. Wspólnota mam zaprasza na Mszę świętą w środę 7 lutego o godzinie 10.00.

6. Msza święta wotywna o Duchu Świętym zostanie odprawiona 8 lutego o godz. 19.00. Przed Mszą będzie możliwość dołączenia własnej intencji do darów składanych na ołtarzu. Po Mszy św. grupa Odnowy w Duchu Świętym „Winnica Pana” zaprasza do sali w dzwonnicy na spotkanie modlitewne połączone z modlitwą do Ducha Świętego.

7. Duszpasterstwo Przedsiębiorców „Talent” zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne w czwartek 8 lutego po Mszy świętej o godzinie 19.00 w sali nr 1 budynku parafialnego „B”. Temat: „Zysk. Płać i wymagaj, czyli o zysku i podatkach”. Wstęp wolny.

8. W niedzielę 11 lutego przypada święto Najświętszej Maryi Panny z Lourdes połączone z obchodami Światowego Dnia Chorych. Módlmy się za chorych, a także za tych, którzy im pomagają.

9. Towarzystwo Bł. Władysława zaprasza w przyszła niedzielę o godz. 9.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem Naszego Patrona z prośbą o dar Jego kanonizacji.

10. Spotkanie Misji Świętej Teresy odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30. Członkowie Misji otaczają adopcją duchową kapłanów i kleryków. Zapraszamy osoby które chciałyby przyłączyć się do jej grona.

11. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w czwartek 15 lutego o godz. 20.00 w Sali Emaus. Kurs będzie prowadził ks. Grzegorz.

12. Przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych rozpocznie się w piątek 16 lutego o godz. 18.30 w sali św. Barbary w dzwonnicy.

13. Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi poprowadzi w naszej parafii 33-dniowe przygotowanie do uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Osoby pragnące złożyć ten szczególny Akt zawierzenia w naszym kościele, poprzedzony odpowiednim przygotowaniem, zapraszamy we wtorek, 20 lutego po Mszy Świętej o godz. 18.00. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie. Wszystkich kandydatów na niewolników Maryi polecamy modlitwie parafian.

14. W tym tygodniu są wolne intencje mszalne.

15. Dokonując rozliczenia podatku za rok ubiegły możemy pomóc najuboższym rodzinom w parafii przeznaczając 1% podatku na cele działalności Caritas Archidiecezji Warszawskiej ze wskazaniem Parafialnego Zespołu Caritas.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy za spotkania w czasie wizyty duszpasterskiej, za miłe rozmowy i za ofiary złożone na rzecz utrzymania naszej świątyni.

17. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 lutego 2018 r.

Dodatkowe informacje