DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 października 2017 r. –

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem „Idźcie i głoście”. Po Mszach św. organizowana jest zbiórka na cele misji.

2. Pod chórem i przy bocznym wyjściu przyjmujemy na wypominki jednorazowe, które będą odczytywane podczas procesji w Dniu Zadusznym 2 listopada i wypominki roczne odmawiane w każdy pierwszy i drugi poniedziałek miesiąca połączone ze Mszą św. w intencji zmarłych.

W tygodniu na wypominki przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

Pamiętajmy, że pięknym darem serca człowieka wierzącego jest Msza św. ofiarowana w intencji osób zmarłych, które liczą na nasze modlitewne wstawiennictwo.

3. Grupa Odnowy w Duchu Świętym WINNICA PANA zaprasza do korzystania z posługi modlitwą wstawienniczą w najbliższą środę, 25 października o godz. 20.00 w Sali EMAUS.

4. Zapraszamy gorąco do codziennej, choćby krótkiej, adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu, która odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.45.

5. Zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych dzieci, które będą miały chrzest święty w listopadzie na katechezę przedchrzcielną – w sobotę, 28 października na godz. 19.00.

6. Zapraszamy do lektury październikowego numeru pisma parafialnego BRAT. Dziękujemy za wspieranie jego wydawania. Elektroniczne wydania archiwalnych numerów pisma BRAT są dostępne na parafialnej stronie internetowej.

7. Biblioteka parafialna zaprasza Czytelników w niedziele w godz. 10.00-12.00 oraz w środy w godz. 17.30-19.00.

8. Parafialny Caritas zaprasza w tym miesiącu osoby potrzebujące pomocy we wtorek 24 i 31 października w godzinach 17.00-19.00.

9. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21 października 2017 r.

Dodatkowe informacje