Trzecia Niedziela Zwykła 26 stycznia A.D. 2020

1. Grupa Odnowy w Duchu Świętym Winnica Pana zaprasza do korzystania z posługi modlitwą wstawienniczą w środę, 29.01, o godz. 20:00 w sali Emaus.

2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy św. o godz. 7:30

3. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich w sobotę o godz. 16:20 w kościele.

4. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa gromnic. Jest to także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

5. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszamy na spotkanie osoby, które chciałyby włączyć się do Koła Żywego Różańca.

Natomiast Msza św. w intencji matek i ojców pragnących i oczekujących potomstwa, za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli, w przyszłą niedzielę o godz. 13:15.

6. Ogólnopolska wspólnota Wojownicy Maryi Only4Men zaprasza na kolejne spotkanie formacyjne, na które zaproszeni są wyłącznie mężczyźni powyżej 18. roku życia. Temat: Ojciec i córka – jak być bohaterem dla swojej córki. Spotkanie odbędzie się 08.02, w naszym kościele i poprowadzi je ks. Dominik Chmielewski. Szczegóły na plakatach.

7. Polecamy prasę katolicką dostępną w kiosku. W każdym czasopiśmie podjęty został temat ustanowionej przez papieża Franciszka Niedzieli Słowa Bożego, zachęcającej nas do częstszej lektury Biblii.

Bardzo dziękujemy Parafianom za życzliwe przyjęcie w domach i wspólną modlitwę. Prosimy o zabranie kartek informujących o kolędzie i rozwieszeniu ich na klatkach bloku.
Na kolędę warto przygotować świecę i wodę, najlepiej wodę święconą.
Nowych Parafian oraz tych, którzy zdecydowali się po latach zaprosić księdza na kolędę prosimy o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny bądź urodziny, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie, polecając ich opiece Patrona parafii.


Ogłoszenia parafialne na niedzielę 26 stycznia 2020 r.

Dodatkowe informacje