GRUPY W PARAFII

SKAUCI EUROPY

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego „Zawisza”
Federacja Skautingu Europejskiego

Skauci Europy (http://skauci-europy.pl) to ruch wychowawczy dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat. Stosowana przez nas metoda skautowa przystosowana jest do potrzeb i wymagań danego wieku. Działamy w 3 grupach wiekowych – Wilczki (3-5 klasa podstawówki), Harcerki i Harcerze (6 klasa SP- 1 klasa LO), Przewodniczki i Wędrownicy (17 lat i więcej).

Ruch skautowy kieruje się pięcioma celami: zdrowie i sprawność fizyczna, zmysł praktyczny, charakter, służba i Bóg. Skauting łączy młodzież z całej Europy – te same mundury, oznaczenia, prawa, pedagogika.

W naszej parafii istnieją oba nurty oraz wszystkie grupy wiekowe harcerzy i harcerek.

Spotykamy się w soboty rano.

Dołącz do nas!

Dziewczęta

Agnieszka Bieńkowska – 512 226 981, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Malinowska – 608279025, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Anna Kwiatkowska – 501425114, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Duszpasterz: Ks. Patryk

Chłopcy

Wojciech Dudek – 796-338-552, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Dudek – 721-053-366, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Kwiatkowski – 509 849 791, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Duszpasterz: Ks. Sławek

Dodatkowe informacje