Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi poprowadzi w naszej parafii 33-dniowe przygotowanie do uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Osoby pragnące złożyć ten szczególny Akt zawierzenia w naszym kościele, poprzedzony odpowiednim przygotowaniem, zapraszamy we wtorek, 20 lutego po Mszy Świętej o godz. 18.00. Szczegóły na stronie internetowej i w gablocie. Wszystkich kandydatów na niewolników Maryi polecamy modlitwie parafian.

Drodzy Przyjaciele!

Z całego serca zachęcam do udziału w 33-dniowych rekolekcjach „Przez Maryję do Jezusa" na podstawie „Traktatu o prawdziwym Nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" św. Ludwika Marii Grignona de Montforta. Rekolekcje poprowadzi Wspólnota Niewolników Maryi z warszawskiego Sanktuarium na Siekierkach.

Miejsce rekolekcji: PARAFIA BŁ. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA

Początek – 20 lutego (wtorek)

18:30 – konferencja,

19:00 – Msza św., potem adoracja i świadectwo p. Moszczyńskiego z Zielonej Góry, który ma błogosławieństwo biskupa do głoszenia tego świadectwa

25 lutego, 4 marca, 11 marca, 18 marca (4 niedziele) godz. 18:00 – Msza święta po niej adoracja i konferencja

24 marca (sobota) Droga Krzyżowa i nabożeństwo przebłagalne (godziny do potwierdzenia)

25 marca (Niedziela Palmowa) godz. 18:00 – Msza święta w czasie której uroczyste zawierzenie

W pozostałe dni pomiędzy 20.02-25.03 modlimy się w domu na podstawie materiałów rekolekcyjnych rozdystrybuowanych 20.02.

Więcej informacji na stronie: pomaranczki.wordpress.com

Chętnych do uczestnictwa proszę o zgłoszenia na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w treści: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu

Organizatorzy będą przygotowywali materiały (pakiet startowy) dla każdego uczestnika: Traktat L. de Montforta (jak ktoś ma, to proszę zaznaczyć, że nie potrzebujecie), materiały rekolekcyjne do pracy własnej na każdy dzień, łańcuszek św. Ludwika i medalik Niewolnika Maryi (Cudowny Medalik) - koszt tych materiałów to ok. 40-50 zł. - ostateczna kwota będzie znana, gdy będzie wiadomo, ilu jest uczestników.

Dokładnie trzy lata temu 20.02-25.03.2015 odprawiłam te rekolekcje. Wniosły bardzo wiele w moje życie, dlatego z całego serca polecam. Nawet jeśli ktoś nie może wziąć udziału we wszystkich spotkaniach – to nie dyskwalifikuje nikogo – rozważania i modlitwę można zrealizować w domu.

Niech Wszystkich, którzy nosili w sercu pragnienie lepszego poznania Maryi i zawierzenia Jej swojego życia, by dojść do Jezusa i radości Nieba wspiera Duch Święty, by wzięli udział w rekolekcjach, odpierając ataki złego ducha, który często przeszkadza w dobrych dziełach. Nie zniechęcajcie się! Niech Maryja ma Was w opiece i niech te rekolekcje wzmocnią w Was świadomość Jej szczególnej opieki i prowadzenia.

Marysia  

Dodatkowe informacje