W tym roku nasi Studenci dołączają do ZDRAPKI WIELKOPOSTNEJ, a dzięki nim nasza parafia. Bo Wspólnota Akademicka w najbliższą niedzielę i środę popielcową będzie rozprowadzać egzemplarze ZDRAPKI na Wielki Post 2018.

Czym jest zdrapka Wielkopostna?

To wyzwanie na okres Wielkiego Postu, które ma nam pomóc uczynić ten czas dobrym i owocnym. Pod zdrapką każdego dnia będą czekały zadania – małe wyzwania, zachęcające nas do czynienia konkretnego dobra. Ich zadaniem jest obudzić w nas gotowość do pełnienia uczynków miłosierdzia. Zdrapkowe zadania są odpowiedzią naszej wielkopostnej pokuty, opartej na modlitwie, poście i jałmużnie. Adresowane są do każdego – do osób młodych jak i dorosłych, a także do całych rodzin.

Chcesz przeżyć Wielki Post inaczej, lepiej - potrzebujesz w tym pomocy, mobilizacji - podejdź pod chór, do stolika Studentów ze Wspólnoty Akademickiej w najbliższą niedzielę – 11.02 po Mszach Świętych o godz. 10:30, 12:00, 18:00 i 20:00 oraz w Popielec na Mszach Świętych wieczornych o godz. 17.00, 18:00, 19:00 i 20:00. Informacje dostępne też na facebooku wspólnot młodzieżowych naszej parafii:

https://www.facebook.com/mlodziwladyslawa/

Dodatkowe informacje